| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Saf Nikel Tel 0,025 mm |
| Adedi: | 2 kg |
| fiyat: | $20-$300/kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
| Sınıf | Ni+Co | Cu | Evet. | M | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99.9 | ≤0.015 | ≤0.03 | ≤0.002 | ≤0.01 | ≤0.01 | ≤0.001 | ≤0.001 | ≤0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| yoğunluk | 8.89g/cm3 |
| Özel ısı | 0.109 (456 J/kg·°C) |
| Elektrik Direnci | 0.096×10-6Ohm·m |
| Erime Noktası | 1435-1446°C |
| Isı İleticiliği | 70.2 W/m·K |
| Ortalama Coeff Termal Genişleme | 13.3x10-6m/m·°C |
| Mekanik Özellik | Nikel 200 |
|---|---|
| Çekim Gücü | 462 MPa |
| Üretim Gücü | 148 MPa |
| Uzunluk | % 47 |
| Ürün biçimi | Standart |
|---|---|
| Bar | ASTM B160 |
| Kırmacılık | ASTM B564 |
| Çubuk | ASTM B161/B163/B725/B751 |
| Sayfa/Şerit | AMS B162 |
| Kablo | ASTM B166 |