| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | ni200 Saf Nikel |
| Adedi: | 2 kg |
| fiyat: | $20-$300/kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
| Sınıf | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99.9 | ≤0.015 | ≤0.03 | ≤0.002 | ≤0.01 | ≤0.01 | ≤0.001 | ≤0.001 | ≤0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yoğunluk | 8.89g/cm³ |
| Özgül Isı | 0.109 (456 J/kg·℃) |
| Elektriksel Direnç | 0.096×10⁻⁶ ohm·m |
| Erime Noktası | 1435-1446℃ |
| Termal İletkenlik | 70.2 W/m·K |
| Ortalama Termal Genleşme Katsayısı | 13.3×10⁻⁶ m/m·℃ |
| Özellik | Nikel 200 |
|---|---|
| Çekme Dayanımı | 462 MPa |
| Akma Dayanımı | 148 MPa |
| Uzama | 47% |
| Form | Standart |
|---|---|
| Çubuk | ASTM B160 |
| Dövme | ASTM B564 |
| Boru | ASTM B161/B163/B725/B751 |
| Sac/Şerit | AMS B162 |
| Tel | ASTM B166 |
2016 yılında kurulmuş (fabrika 2002 yılında kurulmuştur), ISO9001 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi ve SGS Sertifikalarına sahibiz. Özel alaşım malzemeleri konusunda uzmanlaşmış yüksek teknoloji şirketi olarak, süper alaşımlar, kaynak telleri, korozyona dayanıklı alaşımlar ve hassas alaşımları tel, şerit, kurdele, çubuk, tüp ve plaka dahil olmak üzere çeşitli formlarda sunuyoruz.
Üretim sürecimiz eritme, çekme, ısıl işlem, sonlandırma ve test etmeyi içerir. Teknolojik mükemmellik ve ürün kalitesini sağlamak için kıdemli mühendisler istihdam ediyoruz. İşletme prensibimiz "Önce Kalite, Önce Müşteri"dir ve dünya çapındaki müşterilere yüksek kaliteli, rekabetçi fiyatlı ürünler sunmaya kararlıyız.