| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | ni200 Saf Nikel |
| Adedi: | 2 kg |
| fiyat: | $20-$300/kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
99.6% NP2 saf nikel tel, askeri, havacılık, tıbbi, kimyasal ve elektronik endüstrilerde yaygın olarak kullanılan saf nikel ürün hattımızdaki bir premium üründür.NP2 saf nikel telimiz (DKRNT'ye eşdeğer).025 mm tel) olağanüstü performans özellikleri sunar:
| Sınıf | Ni+Co | Cu | Evet. | M | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99.9 | ≤0.015 | ≤0.03 | ≤0.002 | ≤0.01 | ≤0.01 | ≤0.001 | ≤0.001 | ≤0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
Kullanılabilir tel çapları: 0,025 ila 8,0 mm
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| yoğunluk | 8.89 g/cm3 |
| Özel ısı | 0.109 (456 J/kg·°C) |
| Elektrik Direnci | 0.096×10−6 ohm·m |
| Erime Noktası | 1435-1446°C |
| Isı İleticiliği | 70.2 W/m·K |
| Ortalama Coeff Termal Genişleme | 13.3×10−6 m/m·°C |
| Mülkiyet | Nikel 200 |
|---|---|
| Çekim Gücü | 462 MPa |
| Üretim Gücü | 148 MPa |
| Uzunluk | % 47 |
| Ürün biçimi | Standart |
|---|---|
| Bar | ASTM B160 |
| Kırmacılık | ASTM B564 |
| Çubuk | ASTM B161/B163/B725/B751 |
| Sayfa/Şerit | AMS B162 |
| Kablo | ASTM B166 |
E-posta, telefon, faks, skype, whatsapp veya cep telefonu ile ulaşabilirsiniz.
Pazartesi-Cumartesi: 8:30 AM-4:00 PM (Pekin saati, GMT+8:00). 1 Mayıs-3 Ekim-1-7 ve Çin Yeni Yılı arasında tatil günleri izliyoruz. Lütfen belirli tarihler için tatil bildirimimizi kontrol edin.
Evet, test için ücretsiz örnekler sağlıyoruz. Alıcılar nakliye masraflarından sorumludur.
T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram ve PayPal kabul ediyoruz.
Örnekler genellikle ödeme onaylandıktan sonra 7 gün içinde gönderilir. Standart siparişler miktarına bağlı olarak 10-30 gün sürer.
Evet, tarafsız ambalaj veya şirket adınızla etiketler sağlayabiliriz.