| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Mineral yalıtımlı kablo |
| Adedi: | 2 kg |
| fiyat: | $3.00 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 300 ton |
Endüstriyel uygulamalarda hassas sıcaklık ölçümü için tasarlanmış yüksek performanslı Mineral Yalıtımlı (MI) kablolar. Bu termokupl kabloları, geniş bir sıcaklık aralığında güvenilir performans için yüksek saflıkta malzemelerle dayanıklı bir yapıya sahiptir.
| Kod | +Pozitif Bacak | -Negatif Bacak |
|---|---|---|
| N | Ni-Cr-Si(NP) | Ni-Si-magnezyum (NN) |
| K | Ni-Cr(KP) | Ni-Al(Si) (KN) |
| E | Ni-Cr(EP) | Cu-Ni (EN) |
| J | Demir (JP) | Cu-Ni (JN) |
| T | Bakır (TP) | Cu-Ni (TN) |
| B | Platin Rodyum-30% | Platin Rodyum -6% |
| R | Platin Rodyum-13% | Platin |
| S | Platin Rodyum -10% | Platin |
| Malzeme | Tip | Derece | Çalışma Sıcaklığı (°C) | Kısa Süreli | Tolerans | Standart |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NiCr-NiSi | K | 1 | -40~1100 | -40~1300 | ±1.5°C | GB/T 2614-1998 |
| NiCr-NiSi | K | 2 | -40~1100 | -40~1300 | ±2.5°C | GB/T 2614-1998 |
| NiCr-CuNi | E | 1 | -40~800 | -40~900 | ±1.5°C | GB/T 4993-1998 |
| NiCr-CuNi | E | 2 | -40~800 | -40~900 | ±2.5°C | GB/T 4993-1998 |
| Fe-Constantan | J | 1 | -40~600 | -40~800 | ±1.5°C | GB/T 4994-1998 |
| Fe-Constantan | J | 2 | -40~600 | -40~800 | ±2.5°C | GB/T 4994-1998 |
| Cu-CuNi | T | 1 | -200~300 | -200~400 | ±0.5°C | GB/T 2903-1998 |
| Satış Birimleri: | Tek ürün |
| Tek Paket Boyutu: | 25X25X12 cm |
| Tek Brüt Ağırlık: | 20.000 kg |
| Paketleme: | Köpük+hediye kutusu+ihracat kartonu |
| Teslimat Süresi: | 7-20 Gün |