| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Mineral yalıtımlı kablo |
| Adedi: | 2 kg |
| fiyat: | $3.00 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 300 ton |
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
| Marka Adı | dlx |
| Ürün Adı | MI Kablosu |
| Uygulama | Sıcaklık Ölçümü |
| Diyaspor (mm) | 0.25 mm'den 12.7 mm'ye kadar |
| Özel Destek | OEM, ODM |
| İzolatör | 99% 6 yüksek saflık MgO |
| Çekirdek | 2,4,6 |
| Sıcaklık aralığı | 0~1100°C |
| Boyut | Özel Boyut |
| Satış Birimleri: | Tek bir madde |
| Tek paket boyutu: | 25X25X12 cm |
| Bireysel brüt ağırlık: | 20.000 kg |
| Paketleme | Polyform + hediye kutusu + ihracat kartonu |
| Teslim süresi | 7-20 Gün |
| Kod | Termokopelin kablo bileşeni |
|---|---|
| + Pozitif bacak | - Negatif bacak. |
| N | Ni-Cr-Si (NP) Ni-Si-magnezyum (NN) |
| K | Ni-Cr (KP) Ni-Al (Si) (KN) |
| E | Ni-Cr ((EP) ̊ Cu-Ni (EN) |
| J | Demir (JP) Ku-Ni (JN) |
| T | Bakır (TP) Cu-Ni (TN) |
| B | Platin Rhodium -30% |
| R | Platin Rhodium-13% |
| S | Platin Rodyum -10% |
| Malzeme | Türü | Sınıf | Çalışma sıcaklığı (değre) | Uzun vadeli | Kısa süreli | Dayanıklılık | Standart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NiCr-NiSi | K | 1 | -40~1100 | -40~1300 | ±1,5 derece | GB/T 2614-1998 | |
| 2 | ±2,5 derece | ||||||
| NiCr-CuNi | E | 1 | -40~800 | -40~900 | ±1,5 derece | GB/T 4993-1998 | |
| 2 | ±2,5 derece | ||||||
| Fe-Constantan | J | 1 | -40~600 | -40~800 | ±1,5 derece | GB/T 4994-1998 | |
| 2 | ±2,5 derece | ||||||
| Cu-CuNi | T | 1 | -200~300 | -200~400 | ±0,5 derece | GB/T 2903-1998 |
| Dış kabuk ((mm) | çekirdek tel Dia. ((mm) | Dış kabuk (mm) çekirdek tel (mm) | Uzunluk ((m) |
|---|---|---|---|
| Dışarıya çık. | Duvar kalınlığı | K,N,E,J,T Tipleri | S,R,B türleri |
| 0.5 | 0.05-0.10 | 0.08-0.12 | - Evet. |
| 1.0 | 0.10-0.20 | 0.15-0.20 | - Evet. |
| 1.5 | 0.15-0.25 | 0.23-0.30 | - Evet. |
| 1.6 | 0.16-0.26 | 0.26-0.36 | - Evet. |
| 2.0 | 0.25-0.35 | 0.40-0.50 | 0.25.030 |
| 3.0 | 0.38-0.48 | 0.50-0.60 | 0.30-0.40 |
| 3.2 | 0.48-0.58 | 0.58-0.68 | 0.30-0.40 |
| 4.0 | 0.52-0.62 | 0.60-0.70 | 0.35-0.40 |
| 4.8 | 0.73-0.83 | 0.75-0.85 | 0.40-0.45 |
| 5.0 | 0.78-0.88 | 0.80-0.90 | 0.40-0.45 |
| 6.0 | 0.98-1.08 | 0.90-1.10 | 0.45-0.50 |
| 6.4 | 105-1.15 | 1.02-1.12 | 0.45-0.50 |
| 8.0 | 1.30-1.44 | 1.30-1.40 | 0.45-0.50 |
| 12.7 | 1.75-1.90 | 1.95-2.05 | - Evet. |