| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Mineral yalıtımlı kablo |
| Adedi: | 15kg |
| fiyat: | $3.00 |
| Ödeme Koşulları: | D/A,D/P,Western Union,Western Union,L/C |
| Satış Birimleri: | Tek ürün |
|---|---|
| Tek paket boyutu: | 25X25X12 cm |
| Tek brüt ağırlık: | 20.000 kg |
| Kod | Termokuplun Tel Bileşeni |
|---|---|
| +Pozitif bacak | - Negatif Bacak |
| N | Ni-Cr-Si(NP) | Ni-Si-magnezyum (NN) |
| K | Ni-Cr(KP) | Ni-Al(Si) (KN) |
| E | Ni-Cr(EP) | Cu-Ni (EN) |
| J | Demir (JP) | Cu-Ni (JN) |
| T | Bakır (TP) | Cu-Ni (TN) |
| B | Platin Rodyum-%30 | Platin Rodyum -%6 |
| R | Platin Rodyum-%13 | Platin |
| S | Platin Rodyum -%10 | Platin |
| Malzeme | Tip | Sınıf | Çalışma sıcaklığı (derece) | Tolerans | Standart |
|---|---|---|---|---|---|
| NiCr-NiSi | K | 1 | -40~1100 | ±1.5 derece | GB/T 2614-1998 |
| 2 | -40~1300 | ±2.5 derece | |||
| NiCr-CuNi | E | 1 | -40~800 | ±1.5 derece | GB/T 4993-1998 |
| 2 | -40~900 | ±2.5 derece | |||
| Fe-Sabit tel | J | 1 | -40~600 | ±1.5 derece | GB/T 4994-1998 |
| 2 | -40~800 | ±2.5 derece | |||
| Cu-CuNi | T | 1 | -200~300 | ±0.5 derece | GB/T 2903-1998 |