| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Saf nikel şeridi |
| Adedi: | 2 kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
| Malzeme | 18650/21700/26650/32650 nikel şerit |
|---|---|
| Genişlik | 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 15 mm veya özelleştirilmiş genişlik |
| Kalınlık | Sıcak satış 0,15 mm / 0,2 mm veya özelleştirilmiş kalınlıktır |
| Kullanım | 18650, 26650, 21700, 32650, 32700 pil takımı için kullanılır |
| Renk | Gümüş |
| 18650 nikel şerit | 1P, 2P, 3P, 4P, 5P, 6P, 7P, 8P, 9P |
| 26650 nikel şerit | 1P, 2P, 3P, 4P, 5P, 6P, 7P, 8P, 9P |
| 32650 nikel şerit | 1P, 2P, 3P, 4P, 5P |
| Seviye | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99.9 | ≤0,015 | ≤0,03 | ≤0,002 | ≤0,01 | ≤0,01 | ≤0,001 | ≤0,001 | ≤0,04 |
| N6/200 | 99.5 | 0,1 | 0,1 | 0,05 | 0,1 | 0,1 | 0,005 | 0,002 | 0,1 |