| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | ni200 Saf Nikel |
| Adedi: | 2 kg |
| fiyat: | $20-$300/kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
Changzhou DLX Alloy saf nikel, nikel alaşımı ve diğer metal ürünleri de dahil olmak üzere nikel ürünlerinde uzmanlaşmıştır.025mm NP1 tel, ürünlerimizin anahtarıdır..
0.025mm NP2 saf nikel tel DKRNT NP2 0.025mm saf nikel teline eşdeğerdir. NP2 yüksek saflıkta bir nikel ürünüdür, saflığı% 99.6'dan fazladır ve askeri, havacılık, tıbbi,kimyasal, elektronik ve diğer endüstriler.
NP2 nikel, çeşitli şekillere sıcakta yuvarlanabilir ve uygun uygulamalar uygulandığında soğuk şekillendirilmeye ve işlenmeye iyi yanıt verir.
| Sınıf | Ni+Co | Cu | Evet. | M | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99.9 | ≤0.015 | ≤0.03 | ≤0.002 | ≤0.01 | ≤0.01 | ≤0.001 | ≤0.001 | ≤0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
Tel: 0,025 ila 8,0 mm
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| yoğunluk | 8.89g/cm3 |
| Özel ısı | 0.109 (456 J/kg·°C) |
| Elektrik Direnci | 0.096×10-6Ohm·m |
| Erime Noktası | 1435-1446°C |
| Isı İleticiliği | 70.2 W/m·K |
| Ortalama Coeff Termal Genişleme | 13.3x10-6m/m·°C |
| Mülkiyet | Nikel 200 |
|---|---|
| Çekim Gücü | 462 MPa |
| Üretim Gücü | 148 MPa |
| Uzunluk | % 47 |
| Ürün biçimi | Standart |
|---|---|
| Bar | ASTM B160 |
| Kırmacılık | ASTM B564 |
| Çubuk | ASTM B161/B163/B725/B751 |
| Sayfa/Şerit | AMS B162 |
| Kablo | ASTM B166 |
E-posta, telefon, faks, skype, whatsapp veya cep telefonu ile ulaşabilirsiniz. whatsapp: +8619906119641
Pazartesi-Cumartesi: 8:30 AM-4:00 PM (Pekin saati, GMT+8:00). 1 Mayıs-3 Ekim-1-7 ve Çin Yeni Yılı arasında tatil günleri izliyoruz. Belirli tarihler için tatil bildirimimizi kontrol edin.
Evet, test için ücretsiz numuneler sağlıyoruz. Alıcılar tüm nakliye masraflarından sorumludur.
T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram ve PayPal'ı kabul ediyoruz. Ödeme tercihlerinize uyum sağlamaya çalışıyoruz.
Örnekler genellikle ödeme onaylandıktan sonra 7 gün içinde gönderilir. Standart siparişler miktarına bağlı olarak 10-30 gün sürer. Kalite ve zamanında teslimat önceliğimizdir.
Evet, şirket adınızla nötr ambalaj veya etiket sağlayabiliriz. Lütfen RFQ veya siparişinizle gereksinimlerinizi belirtin. Özel ambalaj seçenekleri isteğe bağlı olarak mevcuttur.