| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Nikel Tel |
| Adedi: | 2 kg |
| fiyat: | $20-$300/kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
Sıcak satış en iyi fiyat yüksek saflıkta nikel tel 0.025mm np2
| Sınıf | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99.9 | ≤0.015 | ≤0.03 | ≤0.002 | ≤0.01 | ≤0.01 | ≤0.001 | ≤0.001 | ≤0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
Tel: 0.025 ila 8.0 mm
| Yoğunluk | 8.89g/cm³ |
| Özgül Isı | 0.109 (456 J/kg.℃) |
| Elektriksel Direnç | 0.096×10⁻⁶ ohm.mNikel 2001435-1446℃ |
| Termal İletkenlik | 70.2 W/m-K |
| Ortalama Termal Genleşme Katsayısı | 13.3×10⁻⁶ m/m.℃ |
| Tipik Mekanik Özellikler | Mekanik ÖzelliklerNikel 200Çekme Dayanımı |
| Akma Dayanımı | 148 Mpa |
|---|---|
| Uzama | 47% |
| Üretim Standartları | Çubuk |
| Dövme | Boru |
| Tel | ASTM B160 | ASTM B564 | ASTM B161/B163/B725/B751 | AMS B162 |
|---|---|---|---|---|
| ASTM B166 | Sıkça Sorulan Sorular | Şirketinizle nasıl iletişime geçebilirim? | E-posta, Telefon, Faks, Skype, Whatsapp veya Cep telefonu aracılığıyla size hizmet etmeye her zaman hazırız. | Çalışma saatleriniz nedir? |
Evet, test için ücretsiz numune sağlayabiliriz. Nakliye masraflarının tamamı alıcıya aittir.
T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, Paypal. Talebinizi karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.
Genellikle numune teslim süresi ödeme onayından sonra 7 gündür. Normal sipariş 10-30 gündür, sipariş miktarına bağlıdır. Yüksek kaliteli ürünleri mümkün olan en kısa sürede teslim etmek için her zaman çaba gösteriyoruz.
Evet, lütfen gereksinimlerinizi RFQ ve siparişinizle onaylayın. Bireysel gereksinimlere yönelik özel ambalajlar da istek üzerine temin edilebilir.