| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | ni200 Saf Nikel |
| Adedi: | 2 kg |
| fiyat: | $20-$300/kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
| Sınıf | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99.9 | ≤0.015 | ≤0.03 | ≤0.002 | ≤0.01 | ≤0.01 | ≤0.001 | ≤0.001 | ≤0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yoğunluk | 8.89g/cm3 |
| Özgül Isı | 0.109(456 J/kg.℃) |
| Elektriksel Direnç | 0.096×10-6ohm.m |
| Erime Noktası | 1435-1446℃ |
| Termal İletkenlik | 70.2 W/m-K |
| Ortalama Termal Genleşme Katsayısı | 13.3×10-6m/m.℃ |
| Mekanik Özellikler | Nikel 200 |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | 462 Mpa |
| Akma Mukavemeti | 148 Mpa |
| Uzama | 47% |
| Çubuk | Dövme | Boru | Levha/Şerit | Tel |
|---|---|---|---|---|
| ASTM B160 | ASTM B564 | ASTM B161/B163/B725/B751 | AMS B162 | ASTM B166 |