| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | ni200 Saf Nikel |
| Adedi: | 2 kg |
| fiyat: | $20-$300/kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
Mükemmel mekanik mukavemet, korozyon direnci ve ısı direncine sahip yüksek saflıkta %99,98 nikel tel. Aşağıdakiler dahil çeşitli endüstriyel uygulamalar için idealdir:
| Sınıf | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99,9 | ≤0,015 | ≤0,03 | ≤0,002 | ≤0,01 | ≤0,01 | ≤0,001 | ≤0,001 | ≤0,04 |
| N6/200 | 99,5 | 0,1 | 0,1 | 0,05 | 0,1 | 0,1 | 0,005 | 0,002 | 0,1 |
Tel çapı: 0,025mm ila 8,0mm
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yoğunluk | 8,89 g/cm³ |
| Özgül Isı | 0,109 (456 J/kg·℃) |
| Elektriksel Direnç | 0,096×10-6 ohm·m |
| Erime Noktası | 1435-1446℃ |
| Termal İletkenlik | 70,2 W/m·K |
| Ortalama Termal Genleşme Katsayısı | 13,3×10-6 m/m·℃ |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Çekme Mukavemeti | 462 MPa |
| Akma Mukavemeti | 148 MPa |
| Uzama | 47% |
| Ürün Formu | Standart |
|---|---|
| Çubuk | ASTM B160 |
| Dövme | ASTM B564 |
| Boru | ASTM B161/B163/B725/B751 |
| Sac/Şerit | AMS B162 |
| Tel | ASTM B166 |
E-posta, Telefon, Faks, Skype, WhatsApp (+8619906119641) veya Mobil aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
Pazartesi-Cumartesi: 8:30-16:00 (Pekin Saati, GMT+8.00). Çin resmi tatillerinde (1-3 Mayıs, 1-7 Ekim ve Çin Yeni Yılı) kapalıdır.
Evet, test için ücretsiz numune sağlıyoruz. Nakliye masraflarından alıcı sorumludur.
T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram ve PayPal kabul ediyoruz.
Numuneler: ödeme onayından sonra 7 gün. Normal siparişler: miktara bağlı olarak 10-30 gün.
Evet, nötr ambalaj veya şirket adınızla etiket sağlayabiliriz. Lütfen RFQ ile gereksinimleri belirtin.