| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Ni200 Saf Nikel Tel |
| Adedi: | 2 kg |
| fiyat: | $20-$300/kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
0,025 mm çapa sahip yüksek saflıkta %99,98 saf Rus Nikel Teli Np2, zorlu endüstriyel uygulamalar için olağanüstü performans özellikleri sunar.
Gazı kolayca alınabilir, radyo ekipmanları, elektrikli ışık kaynakları, makine imalatı, kimya endüstrisi uygulamaları için uygundur ve vakum elektronik cihazları için önemli bir yapısal malzeme olarak hizmet eder.
| Sınıf | Ni+Co | Cu | Si | Mn | C | Mg | S | P | Fe |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N4/201 | 99,9 | ≤0,015 | ≤0,03 | ≤0,002 | ≤0,01 | ≤0,01 | ≤0,001 | ≤0,001 | ≤0,04 |
| N6/200 | 99,5 | 0,1 | 0,1 | 0,05 | 0,1 | 0,1 | 0,005 | 0,002 | 0,1 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yoğunluk | 8,89 g/cm³ |
| Özgül Isı | 0,109 (456 J/kg·°C) |
| Elektriksel Direnç | 0,096×10⁻⁶ ohm·m |
| Erime Noktası | 1435-1446°C |
| Termal İletkenlik | 70,2 W/m·K |
| Ortalama Termal Genleşme Katsayısı | 13,3×10⁻⁶ m/m·°C |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Çekme Dayanımı | 462 MPa |
| Akma Dayanımı | 148 MPa |
| Uzama | 47% |
| Ürün Formu | Standart |
|---|---|
| Çubuk | ASTM B160 |
| Dövme | ASTM B564 |
| Boru | ASTM B161/B163/B725/B751 |
| Sac/Şerit | AMS B162 |
| Tel | ASTM B166 |
İletişim Yöntemleri: E-posta, Telefon, Faks, Skype, WhatsApp (+8619906119641)
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi: 08:30-16:00 (Pekin Saati, GMT+8:00)
Tatiller: 1-3 Mayıs, 1-7 Ekim ve Çin Yeni Yılı
Numuneler: Ücretsiz numuneler mevcut; nakliye alıcıya aittir
Ödeme Koşulları: T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, PayPal
Teslim Süresi: Numuneler: 7 gün; Normal siparişler: Miktara bağlı olarak 10-30 gün
Özel Paketleme: OEM gereksinimleri için mevcuttur
E-posta: sales7@dlx-alloy.com
OEM Hizmeti: Tüm ürün formları için özel boyutlar mevcuttur
Satış Sonrası Hizmet: 24 saat destek mevcuttur