| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | HastelloyC22 |
| Adedi: | 10kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Alaşımlı Tip | Hastelloy C22 |
| Kimyasal Bileşim | Ni, Mo, Cr, Fe, W |
| Yoğunluk | 8.89 g/cm³ |
| Erime Noktası | 1370-1390°C |
| Çekme Mukavemeti | 930 MPa (min) |
| Akma Mukavemeti | 350 MPa (min) |
| Uzama | 40% (min) |
| Korozyon Direnci | Asidik/Alkalin ortamlarda mükemmel |
| Sertlik | 200 HB |
| Termal İletkenlik | 10.6 W/m*K |