| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Nitinol tel |
| Adedi: | 5 kg |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
| yoğunluk | 6.45 g/cm3 |
| Şekli | Kablo |
| Korozyona Direnci | Yüksek |
| Isı İleticiliği | 11.7 W/m·K |
| Örnek | Destek |
| Ürün yüzeyi | Parlak |
| Kaynağı | Çin |
| Young'un Modülü | 55-75 GPa |
| Ürün bileşimi | Nikel Titanyum |
| Kişiselleştirme | Destek |
| Elektrik İleticiliği | Düşük |
| Durum | Düz. |
| Ürünün şekli | Çizgi/Kırbaç |
| Hizmet | OEM/ODM |
| Şekil hafızası sıcaklığı | 50-100°C |
| Sınıf | Kimyasal Kompozisyon | Değişim sıcaklığı aralığı (Af) | Çekim gücü (MPa) | Uzunluk (%) | Ana Uygulamalar |
|---|---|---|---|---|---|
| NiTi-01M (Süper elastik) | Ni: 54,5-57,0%, Ti: bakiye | -25~35°C | 800-1100 | 10-20 | Tıbbi ortodontik teller, kök kanal dosyaları, damar stentleri |
| NiTi-02 | Ni: 55.0-56.5%, Ti: bakiye | 0~80°C | 700-1000 | 8-15 | Şekil hafızası alaşımları, sıcaklık kontrol cihazları |
| CuNiTi (Üçlü Alaşım) | Ni: 54,0-56,0%, Cu: 0,5-2,0%, Ti: bakiye | -25~35°C | 850-1200 | 12-25 | Tıbbi kılavuz telleri, dikişler, saplayıcılar |
| NiTiFe | Ni: 54,5-57,0%, Fe: 0,1-2,0%, Ti: Bilanç | -50~20°C | 900-1300 | 10-18 | Düşük sıcaklık uygulamaları, havacılık bileşenleri |
| NiTiCr | Ni: 54.5-57.0%, Cr: 0.1-0.5%, Ti: bakiye | -20~40°C | 1000-1400 | 8-15 | Yüksek dayanıklılıklı tıbbi cihazlar, kemik sabitleme cihazları |