| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Nikel Titanyum Alaşımlı Tel |
| Adedi: | 5 kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Termal Genişleme | 13-17 μm/mK |
| Duvar Toleransı | ± 3-5% |
| Alaşım bileşimi | Nikel-titanyum alaşımı |
| Standart Boyut | 1220mm*2440mm*3mm/4mm/5mm/6mm |
| Kullanılabilir Boyutlar | 5 ila 250 mm |
| Uzunluk | %30-60 |
| Isı İleticiliği | 9.8 W/m·K |
| Son Güç | 620-790 MPa |
| Yüksek Sıcaklık Performansı | Yüksek sıcaklıklarda dayanıklılığını ve oksidasyona dayanıklılığını korur |
| Nikel içeriği | 72% (Min) |
| Yüzey Tedavisi | Anodizasyon, fırçalama, değirmen işlemi, cilalama |
| Çekim Gücü Rm | 965 N/mm2 |
| Hs Kodu | 7507120000 |
| Ana Avantajı | Hızlı teslimat süresi |
| Çekim Gücü | 760-1030 MPa |
Superelastik Nitinol tel, olağanüstü esnekliği olağanüstü dayanıklılıkla birleştiren nikel-titanyum alaşım teknolojisinde önemli bir ilerlemeyi temsil ediyor.Bu özel tel, kalıcı bir deformasyon olmadan esnekleşmesini ve orijinal şekline dönmesini sağlayan benzersiz şekil belleği özelliklerine sahiptir., stentler ve kılavuz teller gibi biyomedikal uygulamalar için özellikle değerlidir.
%50 nikel ve %50 titanyum bileşimiyle Nitinol telimiz daha yüksek korozyon direnci ve biyolojik uyumluluk sağlar.tıbbi cihaz uygulamalarının katı gereksinimlerini karşılayanÜretim sürecimiz, kritik tıbbi ve endüstriyel ortamlarda güvenilir performans sağlamak için ASTM F2063 standartlarına sıkı bir şekilde uymayı sağlar.
Superelastik Nitinol telimiz hassas kontrol edilen malzemelerle üretilmiştir:
| Sınıf | Kimyasal Kompozisyon | Değişim sıcaklığı aralığı (Af) | Çekim gücü (MPa) | Uzunluk (%) | Ana Uygulamalar |
|---|---|---|---|---|---|
| NiTi-01M (Süper elastik) | Ni: 54,5-57,0%, Ti: bakiye | -25~35°C | 800-1100 | 10-20 | Tıbbi ortodontik teller, kök kanal dosyaları, damar stentleri |
| NiTi-02 | Ni: 55.0-56.5%, Ti: bakiye | 0~80°C | 700-1000 | 8-15 | Şekil hafızası alaşımları, sıcaklık kontrol cihazları |
| CuNiTi (Üçlü Alaşım) | Ni: 54,0-56,0%, Cu: 0,5-2,0%, Ti: bakiye | -25~35°C | 850-1200 | 12-25 | Tıbbi kılavuz telleri, dikişler, saplayıcılar |
| NiTiFe | Ni: 54,5-57,0%, Fe: 0,1-2,0%, Ti: Bilanç | -50~20°C | 900-1300 | 10-18 | Düşük sıcaklık uygulamaları, havacılık bileşenleri |
| NiTiCr | Ni: 54.5-57.0%, Cr: 0.1-0.5%, Ti: bakiye | -20~40°C | 1000-1400 | 8-15 | Yüksek dayanıklılıklı tıbbi cihazlar, kemik sabitleme cihazları |
Superelastik Nitinol tel, birçok endüstride kritik işlevlere hizmet eder:
12.000 m2'lik ISO 9001 sertifikalı tesisimiz, yıllık 1.200 ton üretim ile araştırma, üretim, test ve ambalaj için tam yeteneklere sahiptir.Tüm ürünler yüksek sıcaklık da dahil olmak üzere sıkı bir simülasyon ortam testine tabi tutulur., yüksek basınç ve nakliye öncesi korozyon testleri.
En iyi ürün performansını ve uygulama başarısını sağlamak için kapsamlı çok dilli satış sonrası destek ve teknik danışmanlık sağlıyoruz.
Nickel-titanyum alaşımlı bir tel, olağanüstü esneklik ve şekil geri kazanımı ile stent ve rehber tel gibi biyomedikal uygulamalar için idealdir.
Yaklaşık olarak% 50 nikel ve% 50 titanyum, iz miktarlarında karbon (< 0,05%) ve oksijen, biyolojik uyumluluk ve performans için kontrol edilir.
Süperelastik sınıflar, belirli biyomedikal veya endüstriyel kullanımlar için geçiş sıcaklıklarında (-20 ° C'den 40 ° C'ye) değişikliklerle yüksek esneklik için ayarlanır.
Esnekliği ve biyolojik uyumluluğu nedeniyle stentlerde, kılavuz tellerinde, ortodontik tellerde, kateter bileşenlerinde ve cerrahi araçlarda kullanılır.
Titanyum bakımından zengin oksit tabakası vücut sıvılarına, tuzlu sulara ve kimyasal ortamlara mükemmel direnç sağlar ve uzun süreli implant güvenliğini sağlar.
Tipik olarak 800-1500 MPa arasında değişir, zorlu biyomedikal uygulamalar için yüksek dayanıklılık ve elastikiyet sunar.