| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Nitinol tel |
| Adedi: | 5 kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,,Western Union,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
| Manyetik Özellikler | manyetik olmayan |
|---|---|
| Hammaddeler | NI34.5-36.5%, CR11.5-13.0% |
| Uygulama Standartı | ASTM |
| Özel ısı | 450 J/kg-°C |
| Erime aralığı | 1332-1380 °C |
| Duvar Toleransı | ± 3-5% |
| Form | MIG ((15kg/spool), TIG ((5kg/kutusu), Şerit |
| Fiyat Dönemi | CIF CFR FOB EXW |
| Teknik | Sıcakta yuvarlanmış, sıcakta kalıplanmış, soğuktan çekilmiş |
| Teslim Devlet | Sosoloid |
| Teslim Durumu | Soğuk Taşlama |
| Mo içeriği | 2.8-3.3% |
| Son Güç | 620-790 MPa |
| Teslimat şekli | Kalıplama, çubuk, yuvarlak çubuk, boru, şerit |
| Uygulama | Uçaklar, arabalar, gemiler, vb. |
| Sınıf | Kimyasal Kompozisyon | Değişim sıcaklığı aralığı (Af) | Çekim gücü (MPa) | Uzunluk (%) | Ana Uygulamalar |
|---|---|---|---|---|---|
| NiTi-01M (Süper elastik) | Ni: 54,5-57,0%, Ti: bakiye | -25~35°C | 800-1100 | 10-20 | Tıbbi ortodontik teller, kök kanal dosyaları, damar stentleri |
| NiTi-02 | Ni: 55.0-56.5%, Ti: bakiye | 0~80°C | 700-1000 | 8-15 | Şekil hafızası alaşımları, sıcaklık kontrol cihazları |
| CuNiTi (Üçlü Alaşım) | Ni: 54,0-56,0%, Cu: 0,5-2,0%, Ti: bakiye | -25~35°C | 850-1200 | 12-25 | Tıbbi kılavuz telleri, dikişler, saplayıcılar |
| NiTiFe | Ni: 54,5-57,0%, Fe: 0,1-2,0%, Ti: Bilanç | -50~20°C | 900-1300 | 10-18 | Düşük sıcaklık uygulamaları, havacılık bileşenleri |
| NiTiCr | Ni: 54.5-57.0%, Cr: 0.1-0.5%, Ti: bakiye | -20~40°C | 1000-1400 | 8-15 | Yüksek dayanıklılıklı tıbbi cihazlar, kemik sabitleme cihazları |