| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Termokupl Çıplak Tel |
| Adedi: | 5 kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,Western Union,T/T,,D/P, |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 300 ton |
Hassas sıcaklık ölçüm yetenekleriyle aşırı ısı uygulamaları için tasarlanmış yüksek kaliteli termokupl teli.
| Uygulama | Sıcaklık sensörü teli |
|---|---|
| İletken Malzemesi | Diğer |
| İletken Tipi | Sağlam |
| Yalıtım Malzemesi | PVC |
| Anma gerilimi | / |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Marka Adı | DLX |
| Model Numarası | S tipi |
| Tip | Çıplak |
| Ürün adı | Termokupl Teli |
| Renk | Müşterinin Gereksinimi |
| İletken | NiCr |
| Malzeme | NiCr |
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
| Teslimat süresi | 15~20 gün |
|---|---|
| Paketleme Detayları | İçte plastik film veya su geçirmez dokuma çanta, makaraya sarılmış tel kartona konulur, bobin tel veya şerit tel ahşap kasaya konulur |
| Liman | ShangHai NingBo Özelleştirilmiş |
| Satış Birimleri | Tek ürün |
| Tek paket boyutu | 25X25X12 cm |
| Tek brüt ağırlık | 2.000 kg |
1000000 Kilogram/Kilogram Ayda
Termokupl telinin birden çok türü ve sınıfı vardır. Her termokupl tel türü, belirli bir metal alaşım kombinasyonuna sahiptir. Bu kombinasyon, termokuplun türünü belirler. Termokupl sınıfı tel, termokupl problarının üretimi için kullanılır. Termokupl sınıfı tel normalde bağlantı ve kılıfın içinde kullanılır.
| ASTM | (Amerikan Test ve Malzeme Mühendisleri Birliği) E 230 |
|---|---|
| ANSI | (Amerikan Ulusal Standart Enstitüsü) MC 96.1 |
| IEC | (Uluslararası Elektroteknik Komisyonu tarafından Avrupa Standardı 584)-1/2/3 |
| DIN | (Deutsche Industrie Normen) EN 60584 -1/2 |
| JIS | (Japon Endüstri Standartları) C 1602 - C 1610 |
| GOST | (Rus Spesifikasyonlarının Birleştirilmesi) 3044 |