| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Termokupl Çıplak Tel |
| Adedi: | 5 kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 300 ton |
Çeşitli endüstriyel uygulamalarda hassas sıcaklık ölçümü için tasarlanmış yüksek kaliteli termokupl teli.
| Uygulama | Sıcaklık sensörü teli |
|---|---|
| İletken Malzemesi | Diğer |
| İletken Tipi | Katı |
| İzolasyon Malzemesi | PVC |
| Anma Gerilimi | / |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Marka Adı | DLX |
| Model Numarası | K tipi |
| Tip | Çıplak |
| İletken | NiCr |
| Malzeme | NiCr |
| Boyut | Özelleştirilmiş Boyut |
| MOQ | 100 Metre |
| Kullanım | Elektronik Cihazlar |
| Paketleme Detayları | İçinde plastik film veya su geçirmez dokuma çanta, makaraya sarılmış tel kartona konulur, bobin tel veya şerit tel ahşap kasaya konulur |
|---|---|
| Liman | ShangHai NingBo Özelleştirilmiş |
| Satış Birimleri | Tek öğe |
| Tek Paket Boyutu | 25X25X12 cm |
| Tek Brüt Ağırlık | 2.000 kg |
| Teslim Süresi | 15~20 gün |
Ayda 1000000 Kilogram/Kilogram
Çok sayıda termokupl tel tipi ve sınıfı bulunmaktadır. Her termokupl tel tipi, belirli bir metal alaşım kombinasyonuna sahiptir. Bu kombinasyon, termokupl tipini tanımlar.
Termokupl sınıfı tel, termokupl probları üretmek için kullanılır. Termokupl sınıfı tel normalde bağlantı ve gövde kılıfının içinde kullanılır.
| ASTM | (American Society for Testing and Materials) E 230 |
|---|---|
| ANSI | (American National Standard Institute) MC 96.1 |
| IEC | (Uluslararası Elektroteknik Komisyonu tarafından Avrupa Standardı 584)-1/2/3 |
| DIN | (Deutsche Industrie Normen) EN 60584 -1/2 |
| BS | (British Standards) 4937.1041, EN 60584 -1/2 |
| NF | (Norme Française) EN 60584 -1/2 - NFC 42323 - NFC 42324 |
| JIS | (Japanese Industrial Standards) C 1602 - C 1610 |
| GOST | (Rus Spesifikasyonlarının Birleştirilmesi) 3044 |
| Termokupl Tipi | Çalışma Ortamı | Çalışma Sıcaklığı |
|---|---|---|
| Tip K (KP) | Oksitleyici | -200 ila +1200℃ |
| Tip K (KN) | İnert | -200 ila +1200℃ |
| Tip K (EP) | Oksitleyici | -200 ila +900℃ |
| Tip K (JP) | Oksitleyici (yüksek sıcaklıkta kullanım) | -200 ila +900℃ |
| Tip K (TN) | İndirgeyici, İnert, Vakum | -200 ila +350℃ |
| Tip K (EN) | Oksitleyici, Vakum | -200 ila +350℃ |