| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Termokupl Çıplak Tel |
| Adedi: | 5 kg |
| fiyat: | $1.5-2 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 300 ton |
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Marka Adı | DLX |
| Ürün Adı | K Termokopül uzatma telafi kablosu |
| Yüzey | Parlak/Oksitli |
| Standart | IEC 584, ASTM |
| Boyut | Özel Boyut |
| Kimyasal Kompozisyon | NiCr, NiSi |
| Uygulama | Kablo ve Tel |
| Paketleme | rulo veya rulo olarak |
| Sertifika | ISO |
| M.O.Q. | 50m |
| Teslim Zamanı | 5-15 Gün |
| Satış Birimleri | Tek bir madde |
|---|---|
| Tek Paket Boyutu | 20X15X10 cm |
| Bireysel Brüt Ağırlık | 2.000 kg |
| Özellikler | Sınıf | Çalışma sıcaklığı (°C) | Dayanıklılık | Standart |
|---|---|---|---|---|
| Ürün Adı | K tipi termokop kablo | Uzun vadeli: -40~1100 Kısa vadeli: -40~1300 |
±1,5°C | GB/T 2614-1998 |
| Şoför | Cu-CuNi/ NiCr-NiSi | ±2,5°C | GB/T 4993-1998 | |
| İzolasyon | Cam lif/PVC/FEP/SILİKON | Uzun vadeli: -40~800 Kısa vadeli: -40~900 |
±1,5°C | GB/T 4994-1998 |
| Paketleme | 100m/rol | ±2,5°C | GB/T 2903-1998 | |
| Koruma | paslanmaz çelik koruma veya bakır koruma | Uzun vadeli: -200~300 Kısa vadeli: -200~400 |
±0,5°C | GB/T 2903-1998 |