| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Termokupl Çıplak Tel |
| Adedi: | 5 kg |
| fiyat: | $0.3-0.9 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 300 ton |
Endüstriyel uygulamalarda hassas sıcaklık ölçümü için tasarlanmış yüksek kaliteli termokopel telafi kablosu. Yüksek sıcaklıklı cam lif yalıtımı ve dayanıklı yapısı bulunmaktadır.
| Uygulama | Sıcaklık ölçümü |
|---|---|
| İletici malzeme | Nicr, NiAl |
| Direksiyon tipi | Katı |
| İzolasyon malzemesi | FeP |
| Doğum yeri | Jiangsu, Çin |
| Marka Adı | DLX |
| Model Numarası | K tipi |
| Türü | Çıplak |
| Yüzey | Parlak/Oksitli |
| Standart | IEC 584, ASTM |
| Asgari Sipariş miktarı | 500M |
|---|---|
| Teslim Zamanı | 0-7 Gün |
| Satış Birimleri | Tek bir madde |
| Paketin Boyutu | 20x20x20 cm |
| Paket Ağırlığı | 10.000 kg |
Kompensasyon kablosu, uzatma kablolarından farklı alaşımlar kullanan özel bir termokop kablosudur.telafi kabloları, sınırlı bir aralıkta benzer sıcaklık ve EMF özelliklerine sahip alaşımlar kullanır.
Kompensasyon kablosunun temel avantajları: