| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | Termokupl Çıplak Tel |
| Adedi: | 5 kg |
| fiyat: | $299.00 |
| Ödeme Koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 300 ton |
| Direnç (μΩ.m) | 19 |
| Toz mu yoksa toz mu? | Toz değil. |
| En son dayanıklılık (≥ MPa) | 238 |
| Uzunluk (% ≥) | 18 |
| Doğum yeri | Changzhou |
| Uygulama | Termokopül tel |
| Sınıf | Pt-Ir |
| Ni (Min) | 0 |
| Model Numarası | Pt-Ir |
| Ürün Adı | PtIr tel |
| Yüzey | Parlak/Oksitli |
| Standart | IEC 584, ASTM |
| M.O.Q. | 1 kg |
| Teslim süresi | 0-7 Gün |
| Paketleme Ayrıntıları | Özel ambalaj gereksinimleri de kabul edilebilir. |
| Liman | Şangay/Ningbo/Lianyungang/Qingdao |
| Satış Birimleri | Tek bir madde |
| Tek paket boyutu | 20X20X10 cm |
| Bireysel brüt ağırlık | 2.000 kg |
| Kimyasal bileşim | NiCr, NiAl |
| Uygulama | Kablo ve Tel |