| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | platin iridyum tüpü |
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Kaynama Noktası | 3827°C |
| Sertlik | 4.5 Mohs ölçeğinde |
| yoğunluk | 21.45 g/cm3 |
| Isı İleticiliği | 14.9 W/mK |
| Elektrik İleticiliği | 9.4 × 106S/m |
| Erime Noktası | 1769°C |
| Kimyasal Direnci | Asit ve bazlara karşı yüksek dirençli |