| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | platin iridyum tüpü |
| Mülkiyet | Değer |
|---|---|
| Tasarım | Platin ve Iridium |
| Isı İleticiliği | 14.9 W/mK |
| Elektrik İleticiliği | 9.4 × 106 S/m |
| yoğunluk | 21.45 g/cm3 |
| Erime Noktası | 1769°C |
| Korozyona Direnci | Harika. |
| Manyetik Özellikler | manyetik olmayan |