| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | ERNiCrMo-3 |
| Adedi: | 15 |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
![]()
Nikel Bazlı Kaynak Teli
Düşük Karbon ve Niyobyum ilaveli Nikel-Krom-Molibden alaşımı olan ERNiCrMo-3, oksidasyon ve karbürizasyon gibi yüksek sıcaklık etkilerine karşı üstün direncin yanı sıra, özellikle çukurlaşma ve yarık korozyonuna karşı olağanüstü zorlu geniş bir korozif ortama karşı da üstün direnç gösterir. İnkonel 625'in tipik uygulamaları deniz suyu uygulamaları, havacılık bileşenleri, kimyasal işlem ekipmanları, nükleer su reaktörü bileşenleridir.
Alaşımlı 625 Tip 2, sürünme veya kopmaya karşı optimum direnç gerektiren bileşenler için önerilir. İnce taneli (tavlanmış) malzeme, yorulma dayanımı, sertlik ve çekme ve akma dayanımı açısından 1500°F'ye kadar olan sıcaklıklarda avantajlı olabilir.
İnkonel 625 Kaynağı
İnkonel 625'i benzer alaşımlara veya diğer metallere kaynak yapmak için gaz tungsten ark kaynağı (GTAW), plazma ark kaynağı (PAW), metal gazaltı kaynağı (MIG) gibi geleneksel kaynak prosedürleri kullanılabilir. Kaynak yapmadan önce ölçek, gres, işaret ve baskıyı temizleyin. Kaynak öncesi ve sonrası ısı işlemine gerek yoktur. İnkonel 625 kaynağı için dolgu teli önerisi: ERNiCrMo-3
Nikel kaynak teli Nikel kaynak teli Nikel kaynak teli Nikel kaynak teli Nikel kaynak teli
| ErNiCrMo-3 Biriktirilmiş Kimyasal Bileşim % (Tipik) | ||
| C = 0.09 | Si = 0.12 | Ni = Denge |
| Mn = 0.05 | Cr = 21.9 | Nb/Ta = 3.65 |
| Fe = 0.62 | Mo = 8.70 | |
Kaynak TeliNikel Kaynak Teli Nikel Kaynak Teli
Sunabileceğimiz Boyut
| MIG | (15kg/makara), | Boyut |
| 0.8 1.2 2.4 3.2mm | ||
| TIG | (5kg/kutu),Şerit |
Uygulama
ERNiCrMo-3 (NA625) öncelikli olarak gaz tungsten ve gaz metal ark ve eşleşen bileşim ana metalleri için kullanılır. Ayrıca İnkonel 601 ve İncoloy 800 kaynak yapmak için de kullanılır. Çelik, paslanmaz çelik, İnkonel ve İncoloy alaşımları gibi farklı metal kombinasyonlarını kaynak yapmak için kullanılabilir.
| Biriktirilmiş Tüm Kaynak Metali Özellikleri % (AW) | |
| Çekme Dayanımı | 114.000 psi |
| Akma Dayanımı | 66.000 psi |
| Uzama | 35% |
![]()