| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | ni200 Saf Nikel |
| Adedi: | 2 kg |
| fiyat: | $20-$300/kg |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 500 ton |
![]()
Nikel 201, maksimum karbon seviyesi% 0.02 olan ticari olarak saf bir nikeldir.ve nötr veya orta derecede azaltıcı ortamlarda korozyon direnciNikel bazlı alaşımlara, paslanmaz ve düşük alaşımlı çeliklere kıyasla yüksek termal ve elektrik iletkenliği sağlar.alaşım 201 600°F (316°C) üzerinde hizmet için düşünülebilir, daha yüksek karbon içeriğine sahip 200 alaşımı önerilmez.
![]()
![]()
| Sınıf | Kimyasal Kompozisyon ((%) | ||||||||
| Ni+Co | Cu | Evet. | M | C | Mg | S | P | Fe | |
| N4/201 | 99.9 | ≤0.015 | ≤0.03 | ≤0.002 | ≤0.01 | ≤0.01 | ≤0.001 | ≤0.001 | ≤0.04 |
| N6/200 | 99.5 | 0.1 | 0.1 | 0.05 | 0.1 | 0.1 | 0.005 | 0.002 | 0.1 |
Tel: 0,025 ila 8,0 mm.
Fiziksel Veriler
| yoğunluk | 8.89g/cm3 |
| Özel ısı | 0.109 ((456 J/kg°C) |
| Elektrik Direnci | 0.096×10-6 ohm.m |
| Erime Noktası | 1435-1446°C |
| Isı İleticiliği | 70.2 W/m-K |
| Ortalama Coeff Termal Genişleme | 13.3×10-6m/m°C |
Tipik Mekanik Özellikler
| Mekanik Özellikler |
Nikel 201 |
| Çekim Gücü | 462 Mpa |
| Üretim Gücü | 148 Mpa |
| Uzunluk | % 47 |
Üretim Standartımız
| Bar | Kırmacılık | Çubuk | Sayfa/Şerit | Kablo | |
| ASTM | ASTM B160 | ASTM B564 | ASTM B161/B163/B725/B751 | AMS B162 |
ASTM B166 |
![]()