| Marka Adı: | DLX |
| Model Numarası: | ERNiCrMo-3 |
| Adedi: | 15 |
| Ödeme Koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 300 ton |
![]()
Nikel kaynak teli Nikel kaynak teli Nikel kaynak teli Nikel kaynak teli Nikel kaynak teli Nikel kaynak teli
| ErNiCrMo-3 Depozite Kimyasal Kompozisyon % (Tipik) | ||
| C = 0.09 | Si = 0.12 | Ni = Saldo |
| Mn = 0.05 | Cr = 21.9 | Nb/Ta = 3.65 |
| Fe = 0.62 | Mo = 8.70 | |
Elding Wire Nikel kaynak tel Nikel kaynak tel
- Hayır.
Sunduğumuz boyut
| MIG | (15kg/spool), | Boyut |
| 0.8 1.2 2.4 3.2 mm | ||
| TIG | (5kg/kutusu),Şerit |
Uygulama
ERNiCrMo-3 (NA625) öncelikle gaz volfram ve gaz metal yayı ve eşleşen bileşik baz metaller için kullanılır.Çelik gibi farklı metal kombinasyonlarını kaynaklamak için kullanılabilir., paslanmaz çelik, Inconel ve Incoloy alaşımları.
| Depozito edilen tüm kaynak metal özellikleri % (AW) | |
| Çekim Gücü | 114,000 psi |
| Üretim Gücü | 66,000 psi |
| Uzunluk | % 35 |
![]()